Sence geleceğin becerileri neler? Tahmin ettiğini hissediyorum. Dijital beceriler günümüzün ve geleceğin en önemli becerileri hâline geldi. Artık üniversite eğitiminin yanı sıra bu becerileri elde etmek de senin kariyerin için çok önemli. Google ile geleceğin becerilerini öğrenmeye ne dersin?

Google, yeni yayımladığı platform ile dijital beceriler geliştirmeni sağlayacak imkanlar sunuyor. Bu imkanlar ile rekabetçi iş hayatında donanım kazanabilir ve yetkinliklerinizi geliştirebilirsin. Tabii Google’ın hazırladığı platform gibi birçok fırsat, eğitim uygulaması ve dijital yetkinliklerini geliştirmeyi sağlayacak sistemler bulunuyor. Bunlara Skolbord’a üye olarak ilgi alanınız, alanınız, bölümünüz ve üniversitenize göre sana özel içeriklere erişebilirsin.

Peki Skolbord nedir?

Skolbord, üniversite hayatını teknolojik inovasyon ile geliştiren ve dönüştüren mevcut sorunlarınızın çözümü için oluşturulmuş eğitim hayatı ile ilgili tüm gereksinimlerini tek platform üzerinden yürütmeni sağlar. Bunun yanında sana özel hazırlanması sayesinde akıllı algoritmalar ve asistanlar ile birlikte senin hayatını kolaylaştırmayı hedef edinmiştir. Skolbord ile birlikte eğitim dönüşümüne katılmaya var mısın?

Google’ın hazırladığı bu platformda dijital beceriler olarak adlandırdığımız dijital pazarlama, kodlama, online e-ticaret sistem yönetimi, mobil ortamlara uyum ve online işletme gibi birçok alanda sayısız içerik yer almakta. Bu platforma buradan dahil olabilirsin.

Dijital beceriler neden önemli?

Günümüz dünyasında her şey artık teknoloji ile çözülüyor. Eğitim ve üniversite hayatında Skolbord ile gelen teknolojik inovasyon gibi tüm sektörlerde her şey artık dijital dünyada. Bu yüzden dijital beceriler edinmek yeni iş fırsatları ve kariyer olanakları demek.

Skolbord’da başka neler var?

Skolbord, tamamen senin ve üniversite hayatın için tasarlanmıştır. Kampüs hayatını sanallaştırmasının yanı sıra tüm eğitim süreçlerini teknolojik inovasyon ile birlikte dijitalleştirir ve sorunlarına çözüm üretir. Sosyalleşmede, iletişimde ve verimlilikte sınırları aşmayı, üniversite eğitim hayatını kolaylaştırır. Bu bağlamda geliştirdiği özelliklerden bazıları şunlar:

Akademisyenlerine ulaş

Akademisyenlerine ulaşmak bazen çok zor olabiliyor dimi? Hem onların yoğunlukları hem de senin vakit bulamaman aranızdaki bağları iyice kopardı. Artık buna bi çözüm gerekiyordu ve Skolbord, seni ve akademisyenini bir araya getiriyor. Akademisyenini ara, onun profiline git ve akademisyeninden randevu al. Daha sonra onaylamasını bekle ve onay sonrası randevu vaktinde görüşmeye hazır ol. Artık tüm süreç çok daha kolay 🥳

Ders ve sınıf içeriğini tek yerden takip et

Derslerinin içeriklerine, duyurularına, ödevlerine ve değerlendirme süreçlerine erişmekte zorluk yaşadığını bazen de ulaşamadığını biliyoruz. Skolbord, tüm sınıf ve ders içeriğini tek platformda toplamayı sağlıyor. Akademisyeninin açacağı sınıf ile birlikte tüm ders içeriğini, duyuruları, materyalleri ve konuları tek yerden takip et, ödevlerini tek sisteme yükle.

Sana özel içerikler ve asistanın

Ödevlerin için birisinin sana hatırlatmasını ister miydin? Peki senin aramak isteyeceğin burs, staj, eğitim ve iş ilanlarını birinin senin için hazırlamasını? Evet hepsini Skolbord senin için yapıyor. Artık tüm ihtiyaçlarını bilen ve senin için yardımcı olmaya hazır bi eğitim asistanın var!

İçeriğimizi okuduğun için teşekkür ederiz. Dijital beceriler de tamam sırada ne var? Eğitim hayatını pratik hale getirecek ve kolaylaştıracak 5 uygulamaya ne dersin?